Pro Vaše vzkazy, rady a připomínky naleznete v MENU Návštěvní knihu.
Kontakt: e-mail: Lkrutina@seznam.cz

Jak jsem "vyčistil hlavu"

20. března 2011 v 1:48 | kru |  MÉ ČLÁNKY
Tak se mě opět do cesty postavil zážitek, který mě nějak zasáhl, ovlivnil a proto se o něj dělím dál. S přibývajícími roky si nějak začínám vážit chvil v mém životě, které jsou příjemné a dříve jsem je bral jako samozřejmost. Jednou z takových věcí byl i sobotní koncert skupiny Krucipüsk, kterého jsem se také zúčastnil.
Ze začátku jsem jen nervózně postával a čekal co se na mě "vyhrne". Kapelu jsem znal z vyprávění kamaráda a několika písniček na jeho počítači. To co následovalo se jen těžko dá slovy popsat! Když členové této hudební formace nastoupili na pódium v domažlickém Rock Klubu Death Magnetic ještě jsem nevěděl, co bude následovat...

Pak se poprvé dotklo trsátko strun a celé okolí se díky síle reproduktorů zachvělo. Bylo to, jako by někdo v mé hlavě vypnul vypínač pod nápisem "starosti". Když zpěvák Tomáš Hájíček do tónů kytar a v pozadí celek doplněný bubny zakřičel první slova "mama....Vo co tu, vo co tu de?" bylo jasné, že jsem poprvé ochutnal svůj hrnek kávy. Zjistil jsem, že už jen nestojím u stolku, ale hudba, decibely a celá atmosféra mě naprosto pohltila. A i já společně s dalšími fanoušky se pohybuji podle rytmů které zněly, křičely, byly všude kolem nás, doslova procházeli mnou a cítil jsem, jakoby i mé orgány hluboko pod kůží vibrovaly.

Po hodině a půl téhle "masáže" smyslů, když už byly odehrány i další dvě písně nad plán, nevěřil jsem že je konec. Nechtěl jsem aby byl konec. Vnímal jsem jen tóny, hudbu, zpěv, nástroje a na nic jiného v mých myšlenkách nebyl prostor. A to bylo neuvěřitelné. Nutno podotknout, že tyto pocity jsem měl přestože jsem je nijak nepodtrhl ani kapkou alkoholu.
Ale vše má svůj začátek i konec, takže i já musel v hlavě vystřídat bezstarostné snění a vnímání ničeho jiného než toho co se na mě valilo z kytar a bubnů této skvadry na pódiu, za"běžný provoz". To, co však vím jistě je, že jednou za čas, je takový koncert lepší, než jakékoliv léky na deprese!
____________________________________________________________________________________________
Video:
_____________________________________________________________________________________________
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama