Pro Vaše vzkazy, rady a připomínky naleznete v MENU Návštěvní knihu.
Kontakt: e-mail: Lkrutina@seznam.cz

Jak je důležitá rodina

24. února 2011 v 17:16 | kru |  MÉ ČLÁNKY
Člověk je tvor společenský a to nejcennější, co v životě má, je mimo zdraví i skupina lidí, která ho provází po celé období jeho života. Společenství, které mu dává jistotu a naději, že i v nejtěžších situacích nezůstane sám a bude tu vždy někdo, o koho se bude moci opřít. Ano je to rodina!
V posledních dnech jsem si uvědomil víc než kdy jindy, že tito mě nejbližši umějí nejen brát, ale také dávat. A tak to má být. Je to jako když se zpěvák rozbíhá po pódiu a chystá se skočit do davu. Já mám oproti němu tu jistotu, že tam bude vždy někdo, kdo ty ruce zvedne a chytí mě.
I v ráji se však občas blýská. Z vlastní zkušenosti vím, jak malicherné jsou rozkoly pro, s odstupem času, nesmyslné hádky. Připravujeme se tím o čas, který bychom strávili s člověkem, na kterém nám velice záleží a kterého si vážíme. Nikdy si neodpustím promarněného času trucováním. Usmíření přišlo pozdě na to, abych mohl ujistit blízkého člověka, jak moc ho mám rád. Mohu jen doufat že o tom nikdy nepochyboval.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Janah Janah | Web | 25. února 2011 v 11:07 | Reagovat

Taky lituji toho, že jsem nebyla víc trpělivá a neposlouchala víc babičku, teď mě mrzí, že si spoustu věcí z jejího vyprávění nepamatuji.
Taky mě mrzí hádky a trucování a nemluvení- život je na to krátký, ale je bohužel přirozené, že k tomu člověk dospěje pozdě...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama