Pro Vaše vzkazy, rady a připomínky naleznete v MENU Návštěvní knihu.
Kontakt: e-mail: Lkrutina@seznam.cz

Smůla je věrná jako Lasie

3. července 2009 v 11:32 | kru |  MÉ ČLÁNKY
A pech pokračuje. Jednoho krásného dne jsem přemýšlel, jak dlouho vlastně mám své auto. Když tu mě napadlo, neměl bych jet také na technickou? Ano. Naštěstí jsem to zjistil měsíc před termínem STK. Neváhal jsem tedy a zajel do servisu. Instrukce byly jasné. Tady máte techničák, průkaz emisí, velký techničák a proveďte nezbytné prohlídky, vyměňte olej a zajeďte nechat dát vozu štempl, že je způsobilý k silničnímu provozu.
Druhý den zvoní telefon. Dobrý den, zjistili jsme nutné závady, které je třeba odstranit. Motůrek krokoměru, čidlo ABS, brzdové destičky. Odhadovaná cena dílů bez práce 6500 kaček. (upozorňuji že práce je 250 korun za hodinu). V tu chvíli mi to došlo. Soky. S díky jsem se rozloučil s pracovníkem servisu s tím, že díly obstarám sám.
Čekal mě návštěva kdyňského APM a Soky opět nezklamal. Doporučil mi, kde sehnat motůrek krokoměru, a zbytek zajistil sám a vyšlo to lépe než s přirážkou, kterou si k tomu servis dává. Jediný problém byl v tom, že na korejské auto, kterým se vozím, sehnat čidlo ABS je Sisyfovský úkol. Věrný kamarád však využil své veškeré kontakty a verdikt zněl jasně: do měsíce to tu máš.
S radostí jsem většinu autodílů dodal do servisu, provedli práci a rozloučili jsme se na měsíc, než získám poslední z požadovaných součástek. Tento týden čidlo skutečně došlo. Neváhal jsem a opět navštívil dílnu. Vše se zdálo v pořádku do té doby, než po mě muž na recepci chtěl znovu velký techničák. Ano ten techničák, který jsem tam po domluvě nechal do té doby, než bude auto připraveno na kontrolu.
No co dodat? Techničák je fuč. Smůla nechodí po horách, ale po lidech. Teď už jen čekám, jak se k tomu autoservis postaví, jsem ale připravený i na to, že mě čeká nepříjemné běhání po úřadech.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama