Pro Vaše vzkazy, rady a připomínky naleznete v MENU Návštěvní knihu.
Kontakt: e-mail: Lkrutina@seznam.cz

V dobrém pokračovat, špatného se vyvarovat.

24. června 2009 v 9:58 | kru |  MÉ ČLÁNKY
Během minulého týdne jsem měl díky svému zaměstnání možnost zúčastnit se několika výjimečných akcí, při nichž hlavní roli hrály zejména děti.
Děti jsou skutečně pilíři naší společnosti. Poprvé jsem sledoval vědomostní soutěž žáků základních škol a byl jsem skutečně mile překvapen, jak chytře, bystře, logicky a nápaditě se tito žáci dokáží zhostit řešení úkolů.
Když jsem pozoroval jejich tváře, v duchu jsem si říkal, uvidím-li tohoto člověka například za 10, 20 či dá-li Bůh a dopřeje mi chodit po tomto světě i dalších 30 a více let, na postu ministra, úspěšného vrcholového sportovce nebo světoznámého kardiochirurga. Ale i když jejich kroky povedou jiným směrem, šanci uspět má každý z nich. Přejme jim, ať pokračují v tom dobrém, co jim začneme, a toho špatného se vyvarují.
Díky lidem, kteří je dokáží vychovávat a učit zábavnou, soutěživou, nenucenou formou, mají žáci a studenti dobře "našlápnuto" k tomu, aby prožili krásný, kvalitní život a tím připravili i nám, budoucím důchodcům,bezstarostné stáří.

 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 RickyCouck RickyCouck | E-mail | Web | 25. července 2018 v 16:13 | Reagovat

Пенополистирол играет роль формообразующего элемента, но имеет и другое значение. Данный материал является хорошим утеплителем, а также защищает внутреннее пространство дома от наружных звуков. Бетонная стена отделывается любыми http://builderbest.byethost7.com/ декоративными материалами, например кирпичом, сайдингом, изнутри – гипсокартоном. Отделочные материалы можно монтировать к стене и при помощи крепежа, и на клеевые составы.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama